VÝHODY NÁKUPU V INTERNETOVOM OBCHODE HUTNICKY-MATERIAL-ZILINA.SK

 1. VÝHODNÁ CENA
  Internetový obchod Hutnicky-material-Zilina.SK prevádzkuje spoločnosť MPO-Metal, s.r.o., ktorá pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2003 a od tejto doby sa zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom hutníckeho materiálu, spojovacieho materiálu ako aj zámočníckou výrobou takže Vám vieme garantovať naozaj výhodné ceny.

  V našej ponuke nájdete kategórie produktov:

  Hutnícky materiál
  Dištančné podložky a drôty
  Pletivá

   
 2. VYSOKÁ KVALITA A ODBORNOSŤ
  Internetový obchod prevádzkuje skupina ľudí, ktorá je s hutníckym materiálom v dennom kontakte. Náš tým tvoria skúsení odborníci, ktorí sú pripravení zodpovedať všetky Vaše otázky.

  Do ponuky vyberáme len kvalitný a overený tovar od výrobcov s dlhoročnou tradíciou. Na rozdiel od lacného tovaru ponúkaného v konkurenčných obchodoch, sa môžete spoľahnúť, že nami ponúkaný tovar má porovnateľne vyššiu kvalitu, dlhšiu živostnosť a spoľahlivosť.

  Všetky informácie o tovaroch sú pozorne zadávané našimi pracovníkmi, niektoré z nich aj na základe reálneho odskúšania výrobkov v praxi.
   
 3. NAJVÄČŠÍ VÝBER HUTNÍCKEHO MATERIÁLU A PODROBNÉ INFORMÁCIE O TOVARE
  Sme špecializovaný obchod, preto si dávame záležať na tom, aby bola naša ponuka čo najkomplexnejšia a zároveň obsahovala len kvalitný tovar.

  Samozrejmosťou sú podrobné informácie s prehľadným zobrazením jednotlivých parametrov, či prevedenia pre každý ponúkaný produkt. Hutnícky materiál dodávame už od 1 metra.
   
 4. SPOĽAHLIVOSŤ A RÝCHOSŤ DODANIA
  Centrálny sklad nám umožňuje poskytovať nadštandardné a flexibilné služby pre zákazníkov s rýchlou expedíciou a dodávkou. Skladovú dostupnosť je možné vidieť pri každom výrobku. V prípade, že je termín dodania tovaru ohrozený, naši pracovníci Vás budú včas informovať o dodacej lehote, alebo ponúknu adekvátne náhradné riešenie. 
   
 5. NAŠA STABILITA JE VAŠA ISTOTA
  Prevádzkovateľ internetového obchodu www.hutnicky-material-zilina.sk pôsobí v oblasti predaja hutníckeho materiálu už od roku 2003. Vďaka úzkym väzbám a dlhodobej spolupráci s obchodnými partnermi z radov významných spracovateľov a dodávateľov hutníckeho materiálu pozitívne reagujeme na požiadavky našich zákazníkov.

Veríme, že o kvalite našich služieb sa presvedčíte aj vy a náš obchod si rýchlo obľúbite.